4 wskazówki, że twój partner cię zdradza

twój partner cię zdradzaJeśli chodzi o związki emocjonalne, a nawet, lepiej, kochające, zdrada jest praktycznie przestępstwem. Niektórzy ludzie mogą mieć różne poglądy na temat tego, co naprawdę można uznać za zdradę – na przykład, istnieją rozbieżne opinie na temat flirtu z inną osobą lub oglądania filmów pornograficznych – ale jeśli chodzi o dobrowolny i chętny fizyczny kontakt z kimś innym, jest to jednoznaczny znak zdrady, nie można go zdefiniować w żaden inny sposób.

Na szczęście osoba może również zdradzić, ale język ciała nie wie, jak kłamać: istnieją podobne cechy, gesty, które często powtarzają kłamcy lub zawodowi zdrajcy, a zatem ułatwiają ich wykrycie i zdemaskowanie, jeśli już masz podejrzenia.

W naszej galerii, oto kilka wskazówek, że twój partner może ostatnio nie zachowywać się dobrze, może mieć głowę gdzie indziej. Po odkryciu faktu, jeśli nadal chcesz, możesz spróbować zbadać przyczyny jego zdrady. W przeciwnym razie, jeśli nie możesz mu wybaczyć, dobrze, że każdy podąża własną drogą.

Pamiętaj, że wiele zdrad ma swoje podłoże w nijakim życiu seksualnym. Jeśli chcesz tego uniknąć kliknij tutaj i poznaj portal z suplementami poprawiającymi sprawność seksualną.

Jest zazdrosny o swój telefon.

Jeśli twój partner jest szalony, kiedy rozciągnąć szyję, aby spojrzeć na jego telefon, może to być sygnał. „Zdradzający będzie miał ochronny język ciała, gdy będzie kontrolował swój smartfon”, mówi David Bennett, konsultant Double Trust Dating i ekspert ds. relacji. Może przechylać ekran, abyś go nie widział, a nawet nagle przyciemnić jedną ręką lub zablokować, gdy jesteś w pobliżu. To znak, że prawdopodobnie są tam tajne rzeczy. „Gdyby użył jej szczerze, nie miałby powodu, by zawracać sobie głowę lub podnosić słuchawkę, gdybyś wpadł mu w oko na ekran. Jeśli cię zdradza, ta odbita reakcja zachodzi automatycznie i podświadomie, więc jego język ciała sugeruje, że został „złapany”.

Denerwuje się, kiedy mówi o tym drugim.

Jeśli druga osoba regularnie odwiedza Twojego partnera lub nawet znasz go, może się zdenerwować po usłyszeniu jej imienia z Twoich ust. Może on wykazywać oznaki zdenerwowania, kiedy mówisz o podejrzanej „innej kobiecie” lub „innym mężczyźnie”: szybsze mówienie, pewne napięcie twarzy, delikatne głaskanie przedramion lub dotykanie klatki piersiowej (na przykład mężczyźni mają tendencję do dostosowywania więzi – te dwa ostatnie gesty nazywane są „spokojnym zachowaniem” i pomagają osobie zdenerwowanej czuć się bardziej zrelaksowaną)”, mówi Bennett. Więc uważaj na te oznaki, kiedy rozmawiasz o związkach swojego partnera z innymi ludźmi. Możesz również zrozumieć, kim jest kochanek, patrząc na nich razem: „Język ciała jest ostatecznie podświadomy i wielu zdrajców odczuje pragnienie fizycznego zbliżenia się do osoby, z którą oszukują. Na przykład, jeśli on zdradza cię z kolegą i za każdym razem, gdy widzisz ich razem, są one tylko kilka centymetrów od siebie, siedzą bardzo blisko, mają znaczący kontakt wzrokowy i często się dotykają, oznacza to, że coś się dzieje.

Uśmiecha się, gdy patrzy na telefon.

Zdrajcy czasami zapalają się, kiedy patrzą na swoje telefony. Oczywiście ma to charakter orientacyjny: nie bierz najgorszego za pewnik, jeśli nie ma innych oznak oszukańczego zachowania. „Jeśli zauważysz, że twój partner rozmawia częściej niż zwykle, czy to z pracy czy innych powodów, ale pokazuje pełny i prawdziwy uśmiech (zwany uśmiechem Duchenne’a, który obejmuje oczy i policzki), może to być znak, że nie tylko mówi o pracy”, wyjaśnia Bennett.

On ma język ciała ekskluzywny dla ciebie.

„Wielu zdrajców czuje się winnych swoich nieprawości, więc przestają mieć otwarty i szczęśliwy język ciała ze swoim partnerem”, wyjaśnia Bennett. Prawdopodobnie zachowa swój fizyczny dystans, coraz mniej cię dotykając, coraz mniej się uśmiechając i krzyżując ramiona, gdy jest blisko. Może to również wskazywać na inne problemy małżeńskie, a nie tylko na zdrady.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *