Czego unikać, aby być sprawnym seksualnie

buduj swoją sprawność seksualnąZaburzenia erekcji to zaburzenie kalectwo dla wielu ludzi na całym świecie. Głównych przyczyn są gorączkowym stylu życia, stresująca praca środowisk i wiele niezdrowych nawyków. Wiele zdrowych mężczyzn również wykazują objawy dysfunkcji erekcji. Cierpią z powodu objawów, takich jak słaba wytrzymałość seksualną, zmęczenie, mała liczba plemników, wiotki erekcji lub nagła utrata libido? Następnie należy zmienić swoje nawyki.

Twój partner jest niezadowolony ze sposobu wykonywania w łóżku? To może być dobry moment, aby przemyśleć swoje codzienne styl życia i opisz swoje nawyki dawna. Wiele z Twoim codziennym złych nawyków może przyczyną tych objawów. Jeśli można zidentyfikować i przezwyciężyć przyzwyczajenia, można się pozbyć Twoje zaburzenia erekcji. Możesz włączyć się do seksualnie zdrowy człowiek.

Prowadzenie siedzącego trybu życia

Zadać sobie pytanie, jeśli oglądamy za dużo telewizji i spędzić dużo czasu siedząc na kanapie. Jeśli odpowiedzi na te pytania są twierdzące, to jest czas kopać ten zwyczaj na dobre. Badania opublikowane w British Journal of Sports Medicine pokazuje, że ludzie, którzy oglądają dużo telewizji można uzyskać ich liczba plemników o prawie 44%.

Nie tylko jakość nasienia, to również wpływa na sztywność i wytrzymałość erekcję. Ogranicz czas z oglądanego programu telewizyjnego. Angażują się w działania, które prowadzą swoje ciało i umysł aktywne. Nie uciekają się do siedzący tryb życia.

Unikanie ćwiczeń fizycznych

Samo badanie, określone w poprzednim punkcie wyjaśnia, że wykonując ponad 15 godzin tygodniowo może przynieść wspaniałe rezultaty. Twoje liczby plemników może być oszałamiające 73% wyższe niż u mężczyzn, którzy nie ćwiczą. Uruchomienie tej dodatkowej godziny na bieżni lub podnieść wagę.

Ćwiczeń wyzwala wydzielanie testosteronu w organizmie. Stały napływ testosteronu utrzymuje swoje zdrowie seksualne na szczyt i liczniki wszystkie objawy zaburzeń erekcji. Obejmują zdrowej równowagi cardio, masy ciała szkolenia i wysokiej intensywności treningu dla najlepszych wyników.

Spożywanie nadmiernej ilości śmieciowej lub przetworzonej żywności

Ilość szkodliwych składników chemicznych w żywności przetworzonej i fast foodów jest wyłączony haków. Te szkodliwe związki siać spustoszenie w naszym organizmie. Powodują one także braku równowagi hormonalnej, które mogą prowadzić do zaburzeń erekcji. Zbyt dużo tłuszczu również może być powodem do niepokoju.

Wszystkie te mogą powodować przyrost masy ciała, brak energii i serca niepokojów. Należy podjąć twarde spojrzenie na swoje nawyki żywieniowe i zdecydować się na zdrowsze alternatywy. Obejmują owoce lub zdrowy chleb wieloziarnisty w codziennej diecie. Upuść czerwonego mięsa aby zobaczyć nagły wzrost * Twoje libido i naładowanie głodu seksualnego.

Nie picie odpowiedniej ilości kawy

Istnieje wiele błędnych przekonań na temat spożywania kawy, jeśli chodzi o zdrowie seksualne. Wielu wierzy, że picie kawy jest niekorzystne dla zdrowia seksualnego i powoduje problemy. W rzeczywistości odpowiednią ilość kofeiny relaksuje tętnic helicine prącia. Ułatwia również silniejsze i lepsze ukrwienie.

Badania pokazują, że mężczyźni, którzy piją dwóch lub trzech filiżanek kawy dziennie, wykonać znacznie lepiej w łóżku. Mężczyźni, którzy nie są znacznie gorzej, jeśli chodzi o sprawność seksualną. Zamiast wziąć kilka filiżanek kawy czarny, każdego dnia. Pozwala to na pozytywny wpływ podczas stosunku i spotkań seksualnych.

Długotrwały zastój aktywności seksualnej

Podobnie, jak Twoje ciało potrzebuje ćwiczeń, więc nie narządów płciowych. Angażuje się w regularnej aktywności seksualnej może zaoferować lepszy, silniejszy i dłużej trwające erekcje. Jeszcze abstynencji od seksu może spowodować nagłe zaburzenia erekcji i potencji. Może to być psychicznie katastrofalne dla wielu mężczyzn.

Seks jest tak dużo aktywności fizycznej jako psychologiczne. Należy zachować zarówno swój umysł, świeże i seksualnie zaangażowanych. Zanurz się w czynnościach o charakterze seksualnym więcej niż raz w tygodniu. To utrzymuje wysokie libido, Wyższa wytrzymałość seksualną i relacje zdrowsze. W związku z tym kluczem do lepszego seksu jest poprzez seks stały i zdrowe życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *