Kiedy on nie daje rady – problem z przedwczesnym wytryskiem u mężczyzny


W każdy związku są takie momenty, kiedy albo jedno albo drugie ma swoje problemy, które jednak wpływają na całą relację. U kobiet jest to przeważnie okres przekwitania albo dolegliwości po porodzie. Natomiast panowie cierpią na rożne rodzaje zaburzeń erekcji albo przedwczesny wytrysk. To właśnie na tym ostatnim chcielibyśmy się dziś pochylić i omówić kilka kwestii z tym związanych. Jednak nasza koncepcja zakłada na skupieniu się bardziej na punkcie widzenia kobiety niż faceta. Dlaczego? Ponieważ istnieje cała masa artykułów czy nawet całych blogów poświęconych tej tematyce. A co w takiej sytuacji dzieje się w głowie kobiety, tego już nikogo nie interesuje. Dlatego też postanowiliśmy zapytać się właśnie je o zdanie.

Czym jest przedwczesny wytrysk mężczyzny

Lekarze oraz seksuolodzy uznają wytrysk za przedwczesny w momencie, gdy od rozpoczęcia penetracji do wytrysku mija mniej niż pięć minut. Każdy stosunek trwający powyżej tego czasu uznaje się za normalny. Eksperci uważają, ze ten rodzaj zaburzenia seksualnego swoją genezę ma głównie w głowie mężczyzny. Przede wszystkim wynika to z jego kompleksów dotyczących przyrodzenia oraz negatywnych doświadczeń w stosunkach z przeciwną płcią. Ponadto zbyt długi okres absencji również jest jedną z przyczyn prowadzących do tego problemu.

Co kobiety sądzą o przedwczesnym wytrysku?

Co do zasady panie są bardziej empatyczne niż mężczyźni, więc są w stanie zrozumieć takie sytuacje. Oczywiście zdarzają się, brzydko mówiąc, kobiety bez serca. Jednak są one w zdecydowanej mniejszości. Dla kobiet długość stosunku seksualnego ma oczywiście znaczenie i to spore. Jednakże nie jest to dla nich kwestia życia i śmierci w związku z tym są w stanie przeboleć na jakiś czas brak zaspokojenia seksualnego. W takich wypadkach często partnerki same wyciągają pomocną dłoń i szukają dla swoich ukochanych odpowiednich metod do walki z problemem. W Internecie można znaleźć wiele pomysłów na uporanie się z przedwczesnym wytryskiem. Jednym  z najbardziej popularnych jest zastosowanie suplementu diety. Chociaż niekoniecznie będzie to dobry pomysł na prezent z okazji dnia chłopaka drogie panie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *