Kiedy on nie daje rady – problem z przedwczesnym wytryskiem u mężczyzny


W każdy związku są takie momenty, kiedy albo jedno albo drugie ma swoje problemy, które jednak wpływają na całą relację. U kobiet jest to przeważnie okres przekwitania albo dolegliwości po porodzie. Natomiast panowie cierpią na rożne rodzaje zaburzeń erekcji albo przedwczesny wytrysk. To właśnie na tym ostatnim chcielibyśmy się dziś pochylić i omówić kilka kwestii z tym związanych. Jednak nasza koncepcja zakłada na skupieniu się bardziej na punkcie widzenia kobiety niż faceta. Dlaczego? Ponieważ istnieje cała masa artykułów czy nawet całych blogów poświęconych tej tematyce. A co w takiej sytuacji dzieje się w głowie kobiety, tego już nikogo nie interesuje. Dlatego też postanowiliśmy zapytać się właśnie je o zdanie. Dobrym rozwiązaniem mogą być ćwiczenia na przedwczesny wytrysk.

Czym jest przedwczesny wytrysk mężczyzny

Lekarze oraz seksuolodzy uznają wytrysk za przedwczesny w momencie, gdy od rozpoczęcia penetracji do wytrysku mija mniej niż pięć minut. Każdy stosunek trwający powyżej tego czasu uznaje się za normalny. Eksperci uważają, że tego rodzaju zaburzenia seksualności u mężczyzn swoją genezę ma głównie w głowie mężczyzny. Przede wszystkim wynika to z jego kompleksów dotyczących przyrodzenia oraz negatywnych doświadczeń w stosunkach z przeciwną płcią. Ponadto zbyt długi okres absencji również jest jedną z przyczyn prowadzących do tego problemu.

Co kobiety sądzą o przedwczesnym wytrysku?

Co do zasady panie są bardziej empatyczne niż mężczyźni, więc są w stanie zrozumieć takie sytuacje. Oczywiście zdarzają się, brzydko mówiąc, kobiety bez serca. Jednak są one w zdecydowanej mniejszości. Dla kobiet długość stosunku seksualnego ma oczywiście znaczenie i to spore. Jednakże nie jest to dla nich kwestia życia i śmierci w związku z tym są w stanie przeboleć na jakiś czas brak zaspokojenia seksualnego. W takich wypadkach często partnerki same wyciągają pomocną dłoń i szukają dla swoich ukochanych odpowiednich metod do walki z problemem. W Internecie można znaleźć wiele pomysłów na uporanie się z przedwczesnym wytryskiem. Jednym  z najbardziej popularnych jest zastosowanie suplementu diety. Chociaż niekoniecznie będzie to dobry pomysł na prezent z okazji dnia chłopaka drogie panie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *