Czy długość seksu ma znaczenie – punkt widzenia kobiety

Pytanie kobiety czy istotne jest dla niej to, jak długo trwa stosunek jest z tej samej kategorii co pytanie o znaczenie długości penisa. Większość z nich prawdopodobnie powie, że to bez znaczenia. Jednakże już ankiety anonimowe oraz sondaże internetowe wskazują na zupełnie coś innego. Kiedy ukochany nie słyszy, panie szczerze odpowiadają, że wolą kiedy ich partner jest w stanie wytrzymać dłużej niż te przysłowiowe 5 minut. Poza tym wskazują, że mężczyźnie niechętnie skupiają się na odpowiedniej rozgrzewce przed figlami w łóżku. Przeciętna gra wstępna trwa niecałe dwie minuty, dla kobiet jest to zdecydowanie za krótko, aby poczuć odpowiedni stan uniesienia.

Dlaczego kobiety wolą dłuższy stosunek?

Prawdopodobnie odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Chodzi oczywiście o to, że dojście do szczytowania paniom zajmuje zdecydowanie więcej czasu niż mężczyznom. W związku z tym, jeśli facet cierpi na problem przedwczesnego wytrysku może rodzić to poważne problemy dla kochanków. W takich sytuacjach jakby nie patrzeć kobieta zostaje pokrzywdzona. Jednak, jeśli czytają to jacyś panowie, którzy borykają się z tym problemem, mamy dla nich dwie rady. Po pierwsze drodzy mężczyźni warto w takich sytuacjach wykazać się dobrą wolą i zdecydowanie wydłużyć grę wstępną skupioną bardziej na kobiecie. Po drugie dla stabilności związku warto coś z tym zrobić. Często tego rodzaju kwestie można w łatwy sposób naprawić chociażby odpowiednią suplementacją.

Kiedy Twój facet cierpi na przedwczesny wytrysk

Istnieją dwa typy kobiet i dwa rodzaje zachowań w takich kryzysowych sytuacjach. Jeśli ukochanej naprawdę zależy na swoim partnerze i w trakcie związku dochodzi do tego typu zaburzeń, większość kobiet jest wsparciem dla mężczyzny. Oferują swoją pomoc i są bardzo cierpliwe. Dzięki takiej postawie facet wie, że może na swoją partnerkę zawsze liczyć i nie musi się wstydzić problemu. Natomiast istnieje też drugi typ kobiety, tzw. samolub. Taka osoba raczej obrazi się na swojego faceta, że ten jej nie zaspokaja seksualnie i w krótkim czasie od niego odejdzie. Możliwe też, że takie zachowanie jest spowodowane niedostateczną więzią miedzy kochankami, ale równie dobrze może to wynikać z paskudnego charakteru takiej kobiety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *