Co tak naprawdę myśli kobieta podczas seksu

Nie jest to żadna odkrywcza teoria, że kobiety diametralnie różnie odbierają pożycie intymne niż mężczyźni. Mówi się, że one są z Wenus, a oni z Marsa. Kiedy facet o tematach związanych z seksem myśli przez większość swojego czasu, kobieta robi to zdecydowanie rzadziej. Temperamenty w łóżku obu płci są zdecydowanie różne, przez co często dochodzi na tym tle do konfliktów. Tym bardziej lepiej dobierać się w pary o podobnym stosunku do kwestii intymnych, dzięki temu uniknie się wielu nieprzyjemnych sytuacji. Kobiety co do zasady są bardziej powściągliwe jeśli chodzi o tego typu tematy.

O czym fantazjują kobiety

  1. Nie da się odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ każda kobieta jest inna i nikt nie jest w stanie czytać komuś w myślach. Jednak zadane pytanie jest bardziej podpuchą i bodźcem do większej refleksji nad skomplikowanym tworem jakim jest właśnie płeć żeńska. Faceci zdecydowanie rzadziej mówią o swoich kompleksach i raczej się nimi mniej przejmują. Natomiast kobiety mają tę przypadłość, że zawsze wynajdą jakiś szczegół w swoim ciele, którą uznają za niedoskonały. Przykład ten miał zobrazować pewną tendencje, przez którą wiele kobiet nigdy nie będzie w stanie osiągnąć orgazmu.
  2. W momencie, kiedy kobieta zamiast rozkoszować się seksem, myśli tylko czy jej 5 nadprogramowych kilogramów przez przypadek nie widać, z tego nic nie wyjdzie. Mężczyźni idą za przyjemnością, którą daje stosunek, dlatego zawsze mają na niego ochotę i osiągają orgazm. Natomiast większość pań myśli co najwyżej o swoich za małych piersiach albo za dużej pupie. W ten sposób doprowadza się do sytuacji, w której zbliżenie nie ma najmniejszego sensu i jest wręcz bolesnym doświadczeniem.
  3. Seks z punktu widzenia płci pięknej może być różny – przyjemny albo bolesny. Kiedy brak podniecenia, ciało kobiety to wyraźnie pokazuje. W tym momencie rada dla panów, aby również obserwowali aspekt fizyczny swojej partnerki. Chodzi właśnie o to, że jeśli kobieta często odmawia zbliżenia albo robi to od niechcenia, może oznaczać głębszy problem. Warto zastanowić się nad tym i często wystarczy szczera rozmowa, aby rozwiać pewne kwestie z tym związane. Poza tym, i tu rada dla pań, faceci serio kochają was takie jak jesteście i mają w nosie wasza fałdkę na brzuchu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *